Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
JUNI 2019
 
24
20:15
mån
20:15    
Herrjuniorer, Åbyvallen 2 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Jonsereds IF4  -  3  
 
23
16:30
sön
16:30    
F-06, Guldheden Södra 1 Konstgräs
F-06 » 
Mossens BK - IF Mölndal Fotboll Röd
4  -  1  
23
14:00
sön
14:00    
P-04, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Azalea BK Svart
3  -  2  
23
14:00
sön
14:00    
P-05, Eklandavallen Konstgräs 1
P-05 » 
Solängens BK - IF Mölndal Fotboll
6  -  2  
23
09:00
sön
09:00    
P-06, Åbyvallen 21 Konstgräs
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Ytterby IS Vit
8  -  0  
19
19:45
ons
19:45    
Herrseniorer, Gröna Vallen 1
Sandarna BK - IF Mölndal Fotboll1  -  1  
19
18:30
ons
18:30    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll vit - IK Zenith 4
  -      
19
18:15
ons
18:15    
P-07, Åby plan 9
P-07 » 
IF Mölndal Fotboll - Mölnlycke
  -      
18
20:30
tis
20:30    
P-04, Kareby Hed
P-04 » 
Kode IF /Kareby IS - IF Mölndal Fotboll Vit
0  -  1  
18
18:30
tis
18:30    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll röd - Utbynäs SK Blå
  -      
17
19:15
mån
19:15    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll blå - Utbynäs SK Gul
  -      
17
18:00
mån
18:00    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll vit - Utbynäs SK Röd
  -      
 
16
16:00
sön
16:00    
P-03, Ruddalen 2 Konstgräs
P-03 » 
Assyriska BK - IF Mölndal Fotboll Röd
2  -  6  
16
14:30
sön
14:30    
P-09, Öjersjö IP 12 Konstgräs
P-09 » 
Öjersjö IF Svart - IF Mölndal Fotboll svart
  -      
16
13:15
sön
13:15    
P-09, Öjersjö IP 11 Konstgräs
P-09 » 
Öjersjö IF Blå - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
16
10:20
sön
10:20    
F-08/09, Tillfällig plats
F-08/09 » 
Lerkils IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
15
16:30
lör
16:30    
F-06, Härlanda 11
F-06 » 
Qviding FIF Vinröd - IF Mölndal Fotboll Röd
3  -  0  
15
16:30
lör
16:30    
P-05, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-05 » 
IF Mölndal Fotboll - Torslanda IK Svart
2  -  3  
15
13:45
lör
13:45    
P-07, Frejaplan
P-07 » 
IF Mölndal Fotboll - Mölnlycke
  -      
15
13:00
lör
13:00    
F-07, Frejaplan 12 K.Gräs
F-07 » 
IF Mölndal Fotboll - Hermansby IF
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P-12, Förbovallen
 
P-12 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
15
10:00
lör
10:00    
F-06, Hästevik 11
F-06 » 
Hjuviks AIK Vit - IF Mölndal Fotboll Vit
5  -  3  
15
09:00
lör
09:00    
P-13, Förbovallen
 
P-13 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
14
20:30
fre
20:30    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Bergsjö IF
3  -  2  
14
19:15
fre
19:15    
Damjuniorer, Lemmingvallen 2 Konstgräs
Utbynäs SK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK3  -  8  
13
19:30
tor
19:30    
Herrseniorer, Djupedalsplan A Konstgräs
Mölnlycke-Sjövalla IS FK - IF Mölndal Fotboll1  -  3  
13
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Svart
  -      
13
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Gul
  -      
12
18:30
ons
18:30    
P-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P-10 » 
Fässbergs IF Vit - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
11
20:30
tis
20:30    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK0  -  1  
11
18:00
tis
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Blå
  -      
11
18:00
tis
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Grön
  -      
10
19:30
mån
19:30    
P-05, Åbyvallen 10 Gräs
P-05 » 
IF Mölndal Fotboll - Lundby IF Grön
3  -  3  
 
09
15:00
sön
15:00    
P-11, Enerbacken
P-11 » 
Fässberg - IF Mölndal Fotboll
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P-03, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Bergums IF
0  -  4  
09
13:00
sön
13:00    
P-04, Rydets IP B
P-04 » 
Onsala BK - IF Mölndal Fotboll Röd
5  -  3  
09
12:30
sön
12:30    
P-07, Tillfällig plats
 
P-07 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
09
09:30
sön
09:30    
F-08/09, Tillfällig plats
F-08/09 » 
Jonsereds IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
09
09:00
sön
09:00    
F-04/05, Åbyvallen 2 Konstgräs
F-04/05 » 
IF Mölndal Fotboll - Kållered SK blå
4  -  2  
08
16:30
lör
16:30    
P-05, Skarpe Nord 1 Konstgräs
P-05 » 
IK Kongahälla Vit - IF Mölndal Fotboll
4  -  3  
08
15:30
lör
15:30    
F-06, Frejaplan 11 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Hovås Billdal IF 1
2  -  7  
08
15:00
lör
15:00    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Lekstorps IF
0  -  5  
08
14:00
lör
14:00    
F-06, Frejaplan 11 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Qviding FIF Vit
0  -  4  
08
12:00
lör
12:00    
P-06, Påvelund 11 Konstgräs
P-06 » 
Älvsborg FF Vit - IF Mölndal Fotboll
4  -  3  
07
18:45
fre
18:45    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - IFK Björkö1  -  4  
06
20:15
tor
20:15    
Damjuniorer, Stenkullens IP 1 Gräs
Stenkullen/Tollered/Floda - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK1  -  3  
06
09:30
tor
09:30    
P-08, Enerbacken
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll P08 3 - IF Mölndal Fotboll
  -      
06
09:15
tor
09:15    
F-08/09, Enerbacken
F-08/09 » 
IF Mölndal Fotboll - IF Mölndal Fotboll
  -      
06
09:15
tor
09:15    
P-08, Enerbacken
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll P08 1 - IF Mölndal Fotboll
  -      
06
09:00
tor
09:00    
P-08, Enerbacken
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll P08 2 - IF Mölndal Fotboll
  -      
05
20:15
ons
20:15    
P-03, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
P-03 » 
IK Zenith Vit - IF Mölndal Fotboll Vit
8  -  1  
05
19:00
ons
19:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Dalen/Krokslätts Blå-Gul
  -      
05
18:00
ons
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Fässbergs IF Lila
  -      
05
18:00
ons
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Fässbergs IF Svart
  -      
04
20:15
tis
20:15    
Herrseniorer, Åbyvallen 2 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Partille IF FK1  -  3  
04
18:40
tis
18:40    
P-06, Frejaplan 11 K.Gräs
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Gunnilse IS
6  -  0  
04
18:15
tis
18:15    
F-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IF 2003 Lila
  -      
04
18:15
tis
18:15    
F-10, Enerbacken
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IF 2003 Rosa
  -      
 
02
14:45
sön
14:45    
F-04/05, Kållered Sportcenter 1
F-04/05 » 
Kållered SK blå - IF Mölndal Fotboll
2  -  3  
02
14:30
sön
14:30    
Damjuniorer, Valhalla 1 Konstgräs
Mossen BK/IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF  -      
01
15:00
lör
15:00    
F-06, Kobbegården Övre 21
F-06 » 
Askims IK Svart - IF Mölndal Fotboll Vit
8  -  1  
01
15:00
lör
15:00    
F-06, Påvelund 11 Konstgräs
F-06 » 
Älvsborg FF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd
5  -  2  
01
13:00
lör
13:00    
F-08/09, Bravida arena
F-08/09 » 
Lundby - IF Mölndal Fotboll
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P-08, Frejaplan
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll röd - IK Zenith Grön
  -      
MAJ 2019
 
31
19:15
fre
19:15    
P-04, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
Götaholms BK - IF Mölndal Fotboll Vit
3  -  4  
30
13:00
tor
13:00    
Herrseniorer, Djupedalsplan B Konstgräs
Mölnlycke IF - IF Mölndal Fotboll8  -  0  
29
18:15
ons
18:15    
P-10, Förbovallen 11
P-10 » 
Balltorps FF - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
28
20:30
tis
20:30    
P-03, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-03 » 
Fässbergs IF - IF Mölndal Fotboll Röd
5  -  3  
28
18:15
tis
18:15    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll vit - Solängens BK
  -      
28
17:45
tis
17:45    
P-08, Lindevi 32 Konstgräs
P-08 » 
Lindome GIF 2 - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
28
17:45
tis
17:45    
P-08, Lindevi 31 Konstgräs
P-08 » 
Lindome GIF 4 - IF Mölndal Fotboll vit
  -      
27
19:15
mån
19:15    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll svart - Kållered SK grön
  -      
27
18:30
mån
18:30    
F-06, Frejaplan 11 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF
0  -  3  
27
18:00
mån
18:00    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll röd - Kållered SK vit
  -      
 
26
17:30
sön
17:30    
F-10, Åbyplan 9
F-10 » 
Solängens BK 2 - IF Mölndal Fotboll
  -      
26
17:30
sön
17:30    
F-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
F-10 » 
Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
26
17:30
sön
17:30    
P-05, Romevi 1 Gräs
P-05 » 
Romelanda UF - IF Mölndal Fotboll
7  -  5  
26
17:30
sön
17:30    
P-10, Krokslättsvallen 7M7
P-10 » 
Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
26
16:30
sön
16:30    
P-10, Krokslättsvallen 7M7
P-10 » 
Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P-04, Frejaplan 1 K.Gräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Kullavik IF
4  -  2  
26
12:15
sön
12:15    
P-06, Vimmervi 21 Konstgräs
P-06 » 
Ale United - IF Mölndal Fotboll
2  -  4  
26
12:00
sön
12:00    
Herrjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Utsiktens BK0  -  4  
26
11:00
sön
11:00    
F-07, Hästervik 12, samling på Enerbacken (Samåkning)
F-07 » 
Hjuviks AIK - IF Mölndal Fotboll
  -      
26
10:30
sön
10:30    
F-04/05, Åby plan 2
F-04/05 » 
IF Mölndal Fotboll - Ale United Röd
4  -  3  
26
09:00
sön
09:00    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
Bk Häcken - IF Mölndal Fotboll
  -      
26
08:30
sön
08:30    
P-11, Åkeredsvallen samt Landvetter
P-11 » 
Näsets cup 2019 samt Landvetter - IF Mölndal Fotboll
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Qviding FIF Vit
2  -  5  
25
14:00
lör
14:00    
F-06, Frejaplan 1 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Stenkullen GoIK
0  -  3  
25
12:00
lör
12:00    
F-08/09, Donsövallen 12
F-08/09 » 
Södra Skärgårdens IK - IF Mölndal Fotboll
  -      
25
11:15
lör
11:15    
P-08, Lindevi 31 Konstgräs
P-08 » 
Lindome GIF 1 - IF Mölndal Fotboll blå
  -      
24
20:30
fre
20:30    
P-03, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Kareby IS/IK Kongahälla
5  -  4  
24
18:45
fre
18:45    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Göteborgs FF1  -  3  
23
20:30
tor
20:30    
P-04, Välens Nya konstgräs
P-04 » 
Västra Frölunda IF Vit - IF Mölndal Fotboll Röd
3  -  5  
23
18:45
tor
18:45    
F-10, Kållered Sportcenter 2
F-10 » 
Kållered SK Gul - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
23
18:45
tor
18:45    
F-10, Kållered Sportcenter 2
F-10 » 
Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
22
20:15
ons
20:15    
P-03, Backavallen 2 (GRATTS Arena)
P-03 » 
Hisingsbacka FC - IF Mölndal Fotboll Vit
5  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Masthuggets BK
  -      
22
18:00
ons
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Lejon
  -      
22
18:00
ons
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Hajar
  -      
21
19:00
tis
19:00    
Herrseniorer, Hovgårdsvallen 1 Gräs
IK Zenith - IF Mölndal Fotboll4  -  6  
21
18:30
tis
18:30    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll röd - IK Zenith Grön
  -      
21
18:00
tis
18:00    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
BK Häcken - IF Mölndal Fotboll
  -      
20
19:15
mån
19:15    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll blå - IK Zenith Svart
  -      
20
18:00
mån
18:00    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll vit - IK Zenith Vit
  -      
 
19
17:00
sön
17:00    
Herrjuniorer, Rydets IP A
Onsala BK - IF Mölndal Fotboll7  -  1  
19
16:15
sön
16:15    
Damjuniorer, Majvallen 1 Konstgräs
GFF/Azalea BK - IF Mölndal Fotboll/Mossen BK2  -  1  
19
14:30
sön
14:30    
F-06, Frejaplan 11 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Hjuviks AIK Blå
0  -  3  
19
14:30
sön
14:30    
P-09, Sannaplan 2
P-09 » 
Sandarna BK - IF Mölndal Fotboll vit
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P-09, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P-09 » 
Mölnlycke IF Gul-Svart - IF Mölndal Fotboll svart
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P-09, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P-09 » 
Mölnlycke IF vit - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
19
12:30
sön
12:30    
F-07, Stora Höga IP 21
F-07 » 
Vallens IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
18
16:30
lör
16:30    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF
0  -  5  
18
15:00
lör
15:00    
P-05, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-05 » 
IF Mölndal Fotboll - Askims IK Röd
3  -  2  
18
13:30
lör
13:30    
P-06, Åby plan 2 (halvplan)
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Backatorp IF Svart
3  -  3  
18
12:30
lör
12:30    
F-06, Anders Svensson vallen
F-06 » 
Guldhedens IK - IF Mölndal Fotboll Vit
1  -  0  
18
12:30
lör
12:30    
P-07, Frejaplan
P-07 » 
IF Mölndal Fotboll - Ik Zenith
  -      
18
11:15
lör
11:15    
F-04/05, Lindevi IP 3 Konstgräs
F-04/05 » 
Lindome GIF Svart - IF Mölndal Fotboll
3  -  1  
18
10:00
lör
10:00    
P-11, Räverkärrsplan
P-11 » 
Fässberg - IF Mölndal Fotboll
  -      
17
19:00
fre
19:00    
Damjuniorer, Älvevi 1 Gräs
Älvängens IK - Mossen BK/IF Mölndal Fotboll  -      
17
19:00
fre
19:00    
Herrseniorer, Rosenhill
Eriksbergs IF - IF Mölndal Fotboll4  -  0  
17
18:30
fre
18:30    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - BK Häcken Gul
2  -  6  
16
19:30
tor
19:30    
P-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P-10 » 
Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
16
19:30
tor
19:30    
P-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P-10 » 
Solängens BK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
16
19:00
tor
19:00    
F-08/09, Enerbacken
F-08/09 » 
IF Mölndal Fotboll - Backatorp IF
  -      
16
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacken
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Näsets SK Vit
  -      
16
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Näsets SK Vinröd
  -      
15
18:30
ons
18:30    
F-06, Flodala IP 31 KG
F-06 » 
Floda BoIF 1 - IF Mölndal Fotboll Röd
11  -  2  
15
18:30
ons
18:30    
P-10, Bifrostplan
P-10 » 
BK Bifrost - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
14
17:30
tis
17:30    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
Landvetter - IF Mölndal Fotboll
  -      
13
19:15
mån
19:15    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll svart - Landvetter IS Vit
  -      
13
18:00
mån
18:00    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IS Svart
  -      
 
12
15:15
sön
15:15    
Damjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll/Mossen BK - Onsala BK6  -  1  
12
14:30
sön
14:30    
F-04/05, Majvallen 1 Konstgräs
F-04/05 » 
Azalea BK - IF Mölndal Fotboll
2  -  5  
12
13:30
sön
13:30    
P-06, Rydsbergsplan 12 Konstgräs
P-06 » 
Lerums IS 2 - IF Mölndal Fotboll
1  -  18
12
11:00
sön
11:00    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
Landvetter - IF Mölndal Fotboll
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P-11, Åby plan 1
 
P-11 » 
5mot5 Sammandrag Åbyvallen - IF Mölndal Fotboll
  -      
11
16:30
lör
16:30    
P-04, Kongevi 1 Konstgräs
P-04 » 
IK Kongahälla - IF Mölndal Fotboll Röd
3  -  2  
11
15:15
lör
15:15    
Herrjuniorer, Frejaplan 1 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll - Tölö IF0  -  6  
11
14:45
lör
14:45    
F-06, Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
F-06 » 
IK Zenith - IF Mölndal Fotboll Vit
4  -  0  
11
14:30
lör
14:30    
P-08, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P-08 » 
Kärra KIF Vit - IF Mölndal Fotboll vit
  -      
11
14:15
lör
14:15    
Damjuniorer, Guldheden Södra 1 Konstgräs
Mossen BK/IF Mölndal Fotboll - Hovås Billdal IF  -      
11
14:00
lör
14:00    
F-07, Åbyvallen 22 Konstgräs
F-07 » 
IF Mölndal Fotboll - Jonsereds IF
  -      
11
13:15
lör
13:15    
P-08, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P-08 » 
Kärra KIF Gul - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P-08, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P-08 » 
Kärra KIF Blå - IF Mölndal Fotboll blå
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P-12, Åby plan 8
 
P-12 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
10
20:30
fre
20:30    
P-04, Prästängen 1 Konstgräs
P-04 » 
Öckerö IF vit - IF Mölndal Fotboll Vit
3  -  1  
10
20:15
fre
20:15    
P-03, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Floda BoIF
2  -  1  
10
19:15
fre
19:15    
P-05, Tuvevallen 2 Konstgräs
P-05 » 
Backatorp IF Röd - IF Mölndal Fotboll
3  -  2  
10
18:45
fre
18:45    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - KF Velebit0  -  2  
09
18:30
tor
18:30    
F-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
F-10 » 
Jitex Mölndal BK Lila - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
09
18:30
tor
18:30    
F-10, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
F-10 » 
Jitex Mölndal BK Vit - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
09
18:30
tor
18:30    
P-03, Älvevi 1 Gräs
P-03 » 
Älvängens IK - IF Mölndal Fotboll Vit
3  -  4  
09
18:00
tor
18:00    
F-08/09, Kållered Sportcenter Skogsbo 2
F-08/09 » 
Kållered SK - IF Mölndal Fotboll
  -      
08
18:45
ons
18:45    
P-10, Kållered Sportcenter 2
P-10 » 
Kållered SK vit - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
08
18:45
ons
18:45    
P-10, Kållered Sportcenter 2
P-10 » 
Kållered SK blå - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
08
18:15
ons
18:15    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Solängens BK 3
  -      
08
17:00
ons
17:00    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
Hovås Billdal - IF Mölndal Fotboll
  -      
07
19:45
tis
19:45    
P-04, Tuvevallen 2 Konstgräs
P-04 » 
Finlandia/Pallo AIF - IF Mölndal Fotboll Röd
2  -  5  
07
19:30
tis
19:30    
Herrseniorer, Krokslättsvallen konstgräs
Dalen KFF - IF Mölndal Fotboll2  -  2  
07
19:00
tis
19:00    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll röd - Torslanda IK Svart
  -      
07
18:30
tis
18:30    
P-09, Kviberg 3:2 gräs 7M7
P-09 » 
Utbynäs SK Gul - IF Mölndal Fotboll svart
  -      
07
18:30
tis
18:30    
P-09, Kviberg 3:1 gräs 7M7
P-09 » 
Utbynäs SK Blå - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
07
17:45
tis
17:45    
P-09, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-09 » 
IF Mölndal Fotboll vit - Näsets SK 4
  -      
06
19:00
mån
19:00    
P-08, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll blå - Torslanda IK Röd
  -      
06
17:45
mån
17:45    
P-08, Enerbacken
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll vit - Torslanda IK Vit
  -      
 
05
16:15
sön
16:15    
Damjuniorer, Valhalla 1 Konstgräs
Mossen BK/IF Mölndal Fotboll - Ösets BK  -      
05
15:00
sön
15:00    
P-06, Åbyvallen 21 Konstgräs
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Finlandia/Pallo AIF Vit
6  -  1  
05
14:00
sön
14:00    
P-05, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-05 » 
IF Mölndal Fotboll - Örgryte IS FF Blå
1  -  2  
05
12:30
sön
12:30    
F-06, Åbyvallen 11 Konstgräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF
8  -  2  
05
12:30
sön
12:30    
F-07, Kållered Sportcenter 12
F-07 » 
Kållered SK - IF Mölndal Fotboll
  -      
04
16:30
lör
16:30    
P-04, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Älvsborg FF Svart
3  -  2  
04
15:00
lör
15:00    
F-06, Frejaplan 11 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Lerums IS 1
2  -  5  
04
13:30
lör
13:30    
P-07, Åby plan 1
P-07 » 
Torslanda IK - IF Mölndal Fotboll
  -      
03
18:30
fre
18:30    
F-04/05, Kållered Sportcenter 1
F-04/05 » 
IF Mölndal Fotboll - Öjersjö IF
3  -  6  
03
18:30
fre
18:30    
P-03, Åbyvallen 2 Konstgräs
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Stenkullen GoIK
5  -  1  
02
20:30
tor
20:30    
P-04, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Lerums IS
2  -  3  
02
19:30
tor
19:30    
P-03, Lindevi IP 1 Konstgräs
P-03 » 
Lindome GIF - IF Mölndal Fotboll Röd
2  -  1  
02
19:00
tor
19:00    
F-08/09, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-08/09 » 
IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK
  -      
02
18:45
tor
18:45    
Damjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll/Mossen BK - Älvängens IK3  -  3  
02
18:45
tor
18:45    
Herrseniorer, Klarebergsvallen 1 Gräs
Kärra KIF - IF Mölndal Fotboll3  -  2  
02
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacken
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart
  -      
02
18:00
tor
18:00    
F-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit
  -      
02
17:30
tor
17:30    
P-10, Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
P-10 » 
Azalea BK Vit - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
APRIL 2019
 
29
19:00
mån
19:00    
P-09, Hagenplan 11
P-09 » 
Älvsborg FF Blå - IF Mölndal Fotboll vit
  -      
29
18:00
mån
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IS Blå
  -      
29
18:00
mån
18:00    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IS Grön
  -      
 
28
18:30
sön
18:30    
P-05, Apelsinplan 2 Konstgräs
P-05 » 
Kungsladugårds BK Vit - IF Mölndal Fotboll
8  -  2  
28
16:00
sön
16:00    
F-04/05, Torslandavallen 2 Konstgräs
F-04/05 » 
Torslanda IK - IF Mölndal Fotboll
6  -  3  
28
13:30
sön
13:30    
P-06, Kållered Sportcenter 11
P-06 » 
Kållered SK vit - IF Mölndal Fotboll
1  -  5  
28
13:00
sön
13:00    
P-04, Landvetter IP A-plan
P-04 » 
Landvetter IS - IF Mölndal Fotboll Röd
2  -  2  
28
11:00
sön
11:00    
F-08/09, Hönö Arena 22
F-08/09 » 
Hönö IS - IF Mölndal Fotboll
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P-08, Tillfällig plats
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll Lag 1 - Åsa IF
  -      
28
09:00
sön
09:00    
P-11, Landvetter Idrottsplats
P-11 » 
5mot5 Sammandrag Landvetter IP - IF Mölndal Fotboll
  -      
28
08:30
sön
08:30    
P-08, Tillfällig plats
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll - Åsa IF
  -      
28
08:20
sön
08:20    
P-08, Tillfällig plats
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll Lag 2 - Åsa IF
  -      
27
16:30
lör
16:30    
P-08, Hulan
P-08 » 
Lerums IS Vit - IF Mölndal Fotboll blå
  -      
27
16:15
lör
16:15    
Damjuniorer, Heden 2 Konstgräs
 
Örgryte DFK - Mossen BK/IF Mölndal Fotboll  -      
27
15:15
lör
15:15    
P-04, Hovås Billdal Arena 1
P-04 » 
Hovås Billdal IF Blå - IF Mölndal Fotboll Vit
2  -  1  
27
14:15
lör
14:15    
Herrjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Landvetter IS3  -  1  
27
13:15
lör
13:15    
P-09, Överåsvallen 12 Konstgräs
P-09 » 
Lunden Överås BK Vit - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
27
13:00
lör
13:00    
P-08, Hulan
P-08 » 
Lerums IS Lila Lag 1 - IF Mölndal Fotboll vit
  -      
27
12:00
lör
12:00    
P-09, Överåsvallen 12 Konstgräs
P-09 » 
Lunden Överås BK Svart - IF Mölndal Fotboll svart
  -      
27
11:45
lör
11:45    
F-06, Rydsbergsplan 11 Konstgräs
F-06 » 
Lerums IS 2 - IF Mölndal Fotboll Vit
6  -  0  
27
11:45
lör
11:45    
P-08, Hulan
P-08 » 
Lerums IS Lila Lag 2 - IF Mölndal Fotboll röd
  -      
26
19:00
fre
19:00    
P-03, Kållered Sportcenter 1
P-03 » 
Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Vit
3  -  1  
26
18:45
fre
18:45    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Askims IK1  -  1  
25
20:30
tor
20:30    
P-03, Åbyvallen 1 Konstgräs
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Azalea BK
5  -  1  
25
18:30
tor
18:30    
F-10, Vällsjöplan bortre
F-10 » 
Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
25
18:30
tor
18:30    
F-10, Vällsjöplan bortre
F-10 » 
Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
24
19:00
ons
19:00    
P-10, Lindevi 4
P-10 » 
Lindome GIF Grön - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
24
18:15
ons
18:15    
P-10, Enerbacksplan Gräs 7M7
P-10 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Lindome GIF Vit
  -      
24
18:00
ons
18:00    
P-10, Lindevi 4
P-10 » 
Lindome GIF Blå - IF Mölndal Fotboll Vit
  -      
23
20:30
tis
20:30    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - KF Velebit1  -  7  
 
18
19:45
tor
19:45    
Herrseniorer, Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF - IF Mölndal Fotboll2  -  1  
17
20:15
ons
20:15    
P-04, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
P-04 » 
IK Zenith Svart - IF Mölndal Fotboll Vit
2  -  5  
17
19:45
ons
19:45    
P-05, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
P-05 » 
Lerums IS P05 - IF Mölndal Fotboll
2  -  4  
16
20:15
tis
20:15    
P-03, Torslandavallen 2 Konstgräs
P-03 » 
Torslanda IK Röd - IF Mölndal Fotboll Röd
4  -  3  
16
20:00
tis
20:00    
Damjuniorer, Hjällbovallen 1 Gräs
Angered BK - Mossen BK/IF Mölndal Fotboll  -      
16
19:45
tis
19:45    
Herrseniorer, Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF - IF Mölndal Fotboll2  -  4  
 
14
11:00
sön
11:00    
P-06, Frejaplan
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Sjömarkens IF
  -      
13
16:00
lör
16:00    
F-04/05, Åby plan 2
F-04/05 » 
IF Mölndal Fotboll - Askims IK Röd
6  -  3  
13
14:15
lör
14:15    
Herrjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
Fässbergs IF - IF Mölndal Fotboll2  -  1  
13
14:00
lör
14:00    
P-06, Frejaplan 12 K.Gräs
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Mossens BK
6  -  4  
13
13:00
lör
13:00    
Herrseniorer, Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll5  -  0  
13
12:30
lör
12:30    
F-06, Frejaplan 1 K.Gräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Näsets SK Vit
0  -  5  
13
10:00
lör
10:00    
P-05, Bergumsvallen Konstgräs
P-05 » 
Bergums IF - IF Mölndal Fotboll
2  -  3  
12
18:45
fre
18:45    
Damjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll/Mossen BK - Öckerö IF2  -  2  
11
17:00
tor
17:00    
F-06, Åbyvallen 21 Konstgräs
F-06 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Jitex Mölndal BK Vit
1  -  4  
10
19:45
ons
19:45    
P-04, Kobbegården 1 Konstgräs
P-04 » 
Askims IK - IF Mölndal Fotboll Vit
2  -  6  
 
07
13:30
sön
13:30    
P-04, Åby plan 1
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll - IK Zenith
  -      
07
11:15
sön
11:15    
F-06, Åby plan 1
F-06 » 
Lerum IS - IF Mölndal Fotboll
  -      
06
16:15
lör
16:15    
Herrjuniorer, Åby plan 1
IF Mölndal Fotboll - Lerums IS3  -  3  
06
08:30
lör
08:30    
P-07, Tillfällig plats
 
P-07 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
06
08:10
lör
08:10    
F-08/09, Tillfällig plats
F-08/09 » 
Partille IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
05
18:45
fre
18:45    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK0  -  1  
04
19:00
tor
19:00    
Damjuniorer, Tingbergsvallen B
Tölö IF - IF Mölndal Fotboll/Mossen BK2  -  1  
03
17:30
ons
17:30    
P-06, Eriksberg, Hisingen
P-06 » 
Eriksbergs IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
MARS 2019
 
31
16:00
sön
16:00    
P-06, Önneredsplan 11 Konstgräs
P-06 » 
IF Väster - IF Mölndal Fotboll
  -      
31
15:15
sön
15:15    
Herrjuniorer, Eklandavallen Konstgräs 1
Solängens BK - IF Mölndal Fotboll  -      
31
12:00
sön
12:00    
P-05, Härlanda Park 2 Konstgräs
P-05 » 
Qviding FIF (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05)
  -      
30
15:45
lör
15:45    
P-03, Tingbergsvallen
P-03 » 
Tölö - IF Mölndal Fotboll
  -      
30
15:00
lör
15:00    
Damjuniorer, Ögärdets IP B
IFK Fjärås - IF Mölndal Fotboll/Mossen BK (DJ)  -      
30
09:45
lör
09:45    
F-08/09, Önneredsplan
F-08/09 » 
IF Väster - IF Mölndal Fotboll
  -      
30
09:00
lör
09:00    
P-07, Rydsbergsplanen i Lerum
 
P-07 » 
Cup - IF Mölndal Fotboll
  -      
30
08:00
lör
08:00    
P-08, Ytterns IP
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll - Ytterby cup
  -      
29
19:15
fre
19:15    
Herrjuniorer, Jonsereds IP 2 Konstgräs
Jonsereds IF (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ)4  -  2  
 
24
17:30
sön
17:30    
Damjuniorer, Djupedal
 
- IF Mölndal Fotboll/Mossen BK  -      
24
16:00
sön
16:00    
P-09, Lindevi
P-09 » 
Lindome - IF Mölndal Fotboll
  -      
24
16:00
sön
16:00    
P-09, Lindevi
P-09 » 
Lindome - IF Mölndal Fotboll
  -      
24
15:00
sön
15:00    
Damjuniorer, Djupedal
Sävedalens IF 1 - IF Mölndal Fotboll/Mossen BK  -      
24
14:30
sön
14:30    
Herrjuniorer, Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ)2  -  6  
24
13:15
sön
13:15    
P-09, Bukärr IP
P-09 » 
Särö - IF Mölndal Fotboll
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F-04/05, Önneredsplan
F-04/05 » 
IF Väster - IF Mölndal Fotboll
  -      
23
19:30
lör
19:30    
Damjuniorer, Djupedal A
Kode IF - IF Mölndal Fotboll/Mossen BK  -      
23
17:30
lör
17:30    
Damjuniorer, Djupedal A
IF Mölndal Fotboll/Mossen BK - Hovås Billdal IF  -      
23
15:30
lör
15:30    
Damjuniorer, Djupedal A
IF Mölndal Fotboll/Mossen BK - IK Zenith  -      
23
14:30
lör
14:30    
P-06, Bifrostplan
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Ytterby IS
  -      
23
13:00
lör
13:00    
P-04, Förbovallen
 
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll - Näsets SK
  -      
23
12:30
lör
12:30    
P-03, Frejaplan
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll - HUS FF
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P-08, ÖIS gården
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll - Örgryte IS
  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
P-04, Förbovallen
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll - Lindome
  -      
17
15:45
sön
15:45    
P-09, Ruddalen
P-09 » 
SG 97 - IF Mölndal Fotboll
  -      
17
14:00
sön
14:00    
P-07, Tillfällig plats
P-07 » 
Kullavik - IF Mölndal Fotboll
  -      
17
11:15
sön
11:15    
Damjuniorer, Förbovallen 1
IF Mölndal Fotboll/Mossens BK (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ)3  -  4  
16
12:15
lör
12:15    
Herrseniorer, Stenkullens IP 2 KG
Stenkullen GoIK (D4H) - IF Mölndal Fotboll (D4H)  -      
15
18:00
fre
18:00    
F-04/05, Öjersjö IP
F-04/05 » 
Öjersjö - IF Mölndal Fotboll
  -      
14
20:00
tor
20:00    
Herrseniorer, Ruddalen 1 Konstgräs
Västra Frölunda IF (D3H) - IF Mölndal Fotboll (D4H)11  -  0  
 
10
18:00
sön
18:00    
F-08/09, Åby plan 8
F-08/09 » 
Jitex Mölndal - IF Mölndal Fotboll
  -      
10
17:00
sön
17:00    
P-03, Frejaplan
P-03 » 
IF Mölndal Fotboll - Azalea
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P-12, Streteredsskolans idrottshall
 
P-12 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P-06, Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
P-06 » 
Torslanda IK Röd - IF Mölndal Fotboll
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P-04, Inlag sportcentra, Kungsbacka
P-04 » 
Kungsbacka - IF Mölndal Fotboll
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P-04, Bergumsvallen
P-04 » 
Bergum - IF Mölndal Fotboll
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Utbynäs SK - Mossen BK/IF Mölndal Fotboll  -      
09
12:15
lör
12:15    
F-10, Streteredshallen
F-10 » 
IF Mölndal Fotboll - Minilirarcupen
  -      
04
20:00
mån
20:00    
Damjuniorer, Majvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - GFF/Azalea BK (DJ)4  -  3  
 
03
15:15
sön
15:15    
Damjuniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Torslanda IK (DJ)3  -  1  
03
10:15
sön
10:15    
P-03, Kobben IP
P-03 » 
Hovås Billdal IF - IF Mölndal Fotboll
  -      
02
16:00
lör
16:00    
P-04, Härlanda Park
P-04 » 
Qviding - IF Mölndal Fotboll
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P-06, Bifrostplan
P-06 » 
IF Mölndal Fotboll - Partille IF FK
  -      
01
18:00
fre
18:00    
F-04/05, Frejaplan
F-04/05 » 
Jitex - IF Mölndal Fotboll
  -      
FEBRUARI 2019
 
27
18:15
ons
18:15    
Herrseniorer, Åby plan 1
IF Mölndal Fotboll - Landvetter IS0  -  3  
 
24
14:00
sön
14:00    
P-04, Djupedalsäng
P-04 » 
Sjövalla Mölnlycke - IF Mölndal Fotboll
  -      
23
16:15
lör
16:15    
F-04/05, Streteredsskolans gymnastikhall
 
F-04/05 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
23
13:30
lör
13:30    
Herrseniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
Mossens BK - IF Mölndal Fotboll3  -  0  
23
12:00
lör
12:00    
P-08, Streteredskolan
 
P-08 » 
IF Mölndal Fotboll - Minilirarcupen
  -      
23
11:00
lör
11:00    
Damjuniorer, Åbyvallen 2 Konstgräs
IF Mölndal/Mossens BK (DJ) - Kållered SK (DJ)5  -  0  
23
10:30
lör
10:30    
P-05, Stenkullens IP 2 KG
P-05 » 
Stenkullen GoIK (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05)
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P-07, Tillfällig plats
 
P-07 » 
- IF Mölndal Fotboll
  -      
 
07
20:00
tor
20:00    
Damjuniorer, Lundby Strand 1
Torslanda IK - IF Mölndal Fotboll  -      
06
19:15
ons
19:15    
Damjuniorer, Valhalla IP
Mossen BK/IF Mölndal Fotboll - Näsets SK  -      
 
03
13:00
sön
13:00    
Damjuniorer, Bohushallen Sporthall
Ale United - IF Mölndal Fotboll  -      
02
19:00
lör
19:00    
Herrjuniorer Futsal, Stretered Sporthall
IF Mölndal Fotboll - Gunnared KIF6  -  4  
JANUARI 2019
 
27
08:10
sön
08:10    
F-10, Floda
F-10 » 
Förbocupen - IF Mölndal Fotboll
  -      
25
20:00
fre
20:00    
Herrjuniorer Futsal, Ryaskolan Sporthall
Geesguud UF - IF Mölndal Fotboll4  -  3  
21
20:00
mån
20:00    
Herrjuniorer Futsal, Katrineberg sporthallen
IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF 23  -  5  
 
20
18:30
sön
18:30    
F-04/05, Aktiviteten A-hallen
F-04/05 » 
Jitex - IF Mölndal Fotboll
  -      
16
20:00
ons
20:00    
Herrjuniorer Futsal, Utmarksskolan Sporthall
Qviding FIF II - IF Mölndal Fotboll8  -  2  
14
20:15
mån
20:15    
Damjuniorer, Katrinebergsskolan
IF Mölndal Fotboll - Lekstorp IF  -      
 
13
20:30
sön
20:30    
Damjuniorer, Almåshallen A
IF Mölndal Fotboll - Azalea BK  -      
13
18:45
sön
18:45    
Damjuniorer, Almåshallen B
Åsa IF - IF Mölndal Fotboll  -      
13
17:30
sön
17:30    
Damjuniorer, Almåshallen B
Jitex Mölndal BK - IF Mölndal Fotboll  -      
13
16:45
sön
16:45    
Damjuniorer, Almåshallen B
IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF  -      
11
20:00
fre
20:00    
Herrjuniorer Futsal, Ryaskolan Sporthall
IF Warta - IF Mölndal Fotboll7  -  2  
 
06
13:30
sön
13:30    
Herrjuniorer Futsal, Hönö IH Hedenskolan
Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll7  -  0  
06
10:15
sön
10:15    
Damjuniorer, Mimmerhallen A
IF Mölndal Fotboll - tvåan från grupp C  -      
06
09:15
sön
09:15    
Damjuniorer, Mimmerhallen A
IF Mölndal Fotboll - ettan från grupp B  -      
03
20:30
tor
20:30    
Damjuniorer, Mimershallen A
Bergums IF - IF Mölndal Fotboll  -      
03
19:30
tor
19:30    
Damjuniorer, Mimershallen A
Ytterby IS:1 - IF Mölndal Fotboll  -      
03
18:45
tor
18:45    
Damjuniorer, Mimershallen A
IF Mölndal Fotboll - Kode IF  -      
DECEMBER 2018
 
31
mån
00:00    
Herrseniorer, Majvallen 1 Konstgräs
Göteborgs FF - IF Mölndal Fotboll  -      
 
17
19:15
mån
19:15    
Damjuniorer, Almåsskolan/Sporthall B
IF Mölndal Fotboll - Torslanda IK Futsal  -      
 
15
18:15
lör
18:15    
Herrjuniorer, Aranäshallen B
Onsala BK - IF Mölndal Fotboll  -      
10
20:00
mån
20:00    
Herrjuniorer, Katrineberg sporthallen
IF Mölndal Fotboll - Nol IK  -      
 
09
15:30
sön
15:30    
P-04, Åby plan 1
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll - Solängen
  -      
09
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer, Lundby Strand 5
Eriksbergs IF - IF Mölndal Fotboll  -      
08
20:00
lör
20:00    
F-08/09, Tillfällig plats
F-08/09 » 
IF Mölndal Fotboll - Fässberg IF
  -      
08
16:00
lör
16:00    
F-10, Aktiviteten
F-10 » 
Luciacupen - IF Mölndal Fotboll
  -      
 
02
15:30
sön
15:30    
P-04, Åby plan 1
P-04 » 
IF Mölndal Fotboll - Sävedalen
  -      
02
10:00
sön
10:00    
Damjuniorer, Katrinebergsskolan
IF Mölndal Fotboll - Ytterby IS  -      
 
 
Våra Sponsorer
 
Gilla oss på Facebook